Russian (CIS)Ukrainian (UA)
 
 
Середа, 19 грудня 2018

Партнерские ссылки

Каркасное строительство Технология

INTEREXPO

 

     Тепловий насос

Котельна на базі теплового насосуТепловий насос є унікальною опалювальною системою, здатною цілий рік самостійно виробляти опалювальну енергію і гарячу воду. За допомогою теплового насоса  ви можете забезпечити обігрів вашого будинку взимку постачання гарячою водою у будь-який час року. Теплові насоси можуть працювати і у зворотний бік, тобто охолоджувати приміщення літом. Джерелом енергії може служити грунт, вода або повітря.

Системи теплових насосів можна придбати як для вже побудованих, так і для будинків, що будуються. Ціна теплоти, виробленої тепловим насосом, в чотири рази нижче за ціну теплоти, виробленої за допомогою електроенергії. Багато що, звичайно, залежить від типа, установки і потужності теплонасоса.

Наявність теплового насоса підвищує вартість будинку при енергетичному аудиті, оскільки на опалювання і господарську воду витрачається істотно менше енергії, чим при будь-якому іншому типі опалювання.

 

     Сонячний колектор

Система сонячних колекторівСонячні колектори використовують сонячну енергію для приготування гарячої води, догріву басейну і підтримки системи опалювання. Використання сонячних колекторів дозволяє економити на приготуванні гарячої води в середньому до 60-70% за рік і на опалюванні до 30% за рік. Розміщують сонячні колектори зазвичай на даху, рідше — на стінах або на землі.

 
 

     Водонагрівачі та буферні ємності

Водонагрівачі та буферні емності

Водонагрівачі і буферні ємності від Vaillant спеціально для використання з тепловими насосами і геліосистемами, сконструйовані за останнім словом техніки. Можливе використання так званої "змішаної системи розподілу тепла", тобто поряд з підлоговим опалюванням, яке працює за допомогою теплового насоса, за допомогою накопичувача гарячої води можна експлуатувати радіаторні батареї.

Комплектуючі
 
Інтернет-сервіс vrnetDIALOG
vrnetDIALOG: інтернет-сервіс Vaillant. Тепер зв'язок з Вашою опалювальною установкою можливий на будь-якій відстані. Завдяки опціям vrnetdialog, можливе дистанційне керування через інтернет, контроль і діагностика системи опалювання. При необхідності сервісант міняє криву опалювання або інші налаштування апарату. Таким чином тепловий насос завжди працює в оптимальному режимі.

 

 

Рідина для теплових насосів, снячних колекторів та систем опалення.

Рідкий теплоносій для теплових насосів и систем сонячних  колекторів. Виготовляється під замовлення відповідно до необхідної температури замерзання або концентрації. Не токсичний, екологічно безпечний. Містить інгібітори корозії, що захищають матеріали системи.