Russian (CIS)Ukrainian (UA)
 
 
Середа, 23 січня 2019
vrnetDIALOG

    vrnetDIALOG - інтернет-сервіс від Vaillant
 vrnetDialog
 vrnetDIALOG - програма контролю і регулювання теплових насосів, розроблена компанією Vaillant, є системою комунікації через інтернет за допомогою мобільного телефонного зв'язку GPRS. Якщо Ваш тепловий насос підключений до цієї програми, то фахівець-монтажник може дистанційно контролювати і аналізувати його роботу, усуваючи можливі несправності, при цьому йому не потрібно кожного разу приїжджати до Вас. Це економить час і гроші.
Також програма дозволяє заново відрегульовати опалювальну установку і збирати інформацію про всі випадки несправностей. У випадку, якщо несправність не може бути усунена за допомогою комп'ютера, фахівець прибуде на місце ремонту повністю підготовленим - за допомогою програми vrnetdialog він вже оглянув тепловий насос і отримав інформацію про його стан.
Програма vrnetdialog призначена не лише для екстрених випадків. Залежно від того, яка міра індивідуального допуску закладена в програмі, Ви зможете самі регулювати і змінювати роботу Вашої опалювальної установки залежно від конкретних вимог: на час відпустки, на вихідні або на день народження дитяти. За допомогою системи vrnetdialog Ви не лише економите час і гроші - обслуговування Вашого теплового насоса ще простіше, а Ваш побут ще комфортніший.
 Сервіс через інтернет

   
Ваші переваги від vrnetDIALOG:

1. Сервісний фахівець може дистанційно змінювати налаштування теплового насоса через інтернет, не виїжджаючи до Вас додому.

2. Сервісний фахівець завжди на зв'язку з Вашою системою опалювання і водопостачання: при виникненні неполадки в роботі теплового насоса, він отримує миттєве повідомлення з кодом несправності на свій мобільний телефон або електронну пошту. Ви також можете підключити послугу повідомлення на свій особистий мобільний телефон або електронну пошту.

3. Якщо несправність неможливо усунути дистанційно, сервісний фахівець приїде до Вас вже підготовленим, з необхідним запасом інструментів і запасних частин.

4. Всі дані про Ваш тепловий насос зберігаються на спеціальному захищеному сервері Vaillant. Доступ до даних має лише Ваш сервісний фахівець.
 Схема роботи vrnetDIALOG